Shellac

Prirodzená krása nechtov

**CND Shellac***
návrat ku kráse prírodných nechtov. Shellac™ je vhodný pre všetky zákazníčky, ktoré chcú nádherné nechty, ale nemajú čas na ich údržbu. Je určený pre prírodné nechty, pričom u slabých a tenkých nechtov pomáha ich spevneniu, u tvrdých a krehkých nechtov dodá pružnosť a to všetko pomocou tenkej vrstvy Shellac™.

Shellac™ ponúka vďaka svojmu chemickému zloženiu s nízkou úrovňou rozpušťadiel a miernou vyššou viskozitou umožňuje veľmi pohodlné použitie bez zápachu. Aj klientky, ktoré predtým nemohli voliť úpravu nechtov z dôvodu alergických reakcií, budú môcť úspešne nosiť Shellac™. Jeho "3free" vzorec je hypoalergenní, neobsahuje formaldehyd, toluen ani ftaláty a je vhodný aj pre tehotné ženy.

CND Shellac prináša:
- brilantný lesk
- hlboké unikátne farby
- dokonalý prirodzený vzhľad
- trvanlivosť 2-3 týždne
- žiadne pilovanie a obrusovanie vašich nechtov
- okamžite suchý
- slabé nechty úžasne spevní a ochráni
- tvrdým a krehkým nechtom dodá pružnosť
- rýchla aplikácia 30-40 min

Názorná ukážka postupu šetrného odstránenia Shellacu (gellak):

  1. odrast Shellac 3 týždne.
  2. postupné odstránenie Shellacu - prsty sa zabalia do odstraňovača gellaku a nechá sa pôsobiť 5 - 7 minút. - malíček, prstenník už čisté - prostredník, ukazovák - tesne po stiahnutí odstraňovača : Shellac je rozpraskaný, zmäknutý a bez námahy sa odstráni drievkom, bez nutnosti pilovania - palec zabalený do odstraňovača 
  3. všetky prsty čisté od Shellacu, bez poškodenia a nutnosti pilovania. Nechty sú krásne zdravé, nepoškodené.
  4. Shellac - nalakované novým odtieňom s trblietkami.
Shellac - odrast 3 týždne
Shellac - odrast 3 týždne